Skill No Cheat Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skill No Cheat Forum

Forum sajt klana Skill No Cheat
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sastavljanje rečenica

Ići dole 
+5
TurboMaster
Mad Dog
Ludi Dzukac
venom
_eXoDuS_
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
-B-A-G-Z-Z-Y-
Moderator
Moderator
-B-A-G-Z-Z-Y-


Broj poruka : 41
Godina : 30
Lokacija : Brčko,BiH
Datum upisa : 15.06.2008

Sastavljanje rečenica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: -b-a-g-z-z-y-   Sastavljanje rečenica - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 2:41 pm

Sutra idem u Beograd zbog obaveza koje imam a nemam prevoz zato sto komsija nece da me poveze zbog devojke koju oduvek gledam kao lepu mackicu
Nazad na vrh Ići dole
_eXoDuS_
Head Admin
Head Admin
_eXoDuS_


Broj poruka : 276
Godina : 31
Lokacija : Brčko,BiH
Datum upisa : 27.05.2008

Sastavljanje rečenica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sastavljanje rečenica   Sastavljanje rečenica - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 6:34 pm

Sutra idem u Beograd zbog obaveza koje imam a nemam prevoz zato sto komsija nece da me poveze zbog devojke koju oduvek gledam kao lepu mackicu koja
Nazad na vrh Ići dole
https://skillnocheat.serbianforum.info
-B-A-G-Z-Z-Y-
Moderator
Moderator
-B-A-G-Z-Z-Y-


Broj poruka : 41
Godina : 30
Lokacija : Brčko,BiH
Datum upisa : 15.06.2008

Sastavljanje rečenica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sastavljanje rečenica   Sastavljanje rečenica - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 7:13 pm

Sutra idem u Beograd zbog obaveza koje imam a nemam prevoz zato sto komsija nece da me poveze zbog devojke koju oduvek gledam kao lepu mackicu koja voli
Nazad na vrh Ići dole
Raka
Soldier
Soldier



Broj poruka : 14
Datum upisa : 22.06.2008

Sastavljanje rečenica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sastavljanje rečenica   Sastavljanje rečenica - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 7:50 pm

Sutra idem u Beograd zbog obaveza koje imam a nemam prevoz zato sto komsija nece da me poveze zbog devojke koju oduvek gledam kao lepu mackicu koja voli da
Nazad na vrh Ići dole
_eXoDuS_
Head Admin
Head Admin
_eXoDuS_


Broj poruka : 276
Godina : 31
Lokacija : Brčko,BiH
Datum upisa : 27.05.2008

Sastavljanje rečenica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sastavljanje rečenica   Sastavljanje rečenica - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 10:38 pm

Sutra idem u Beograd zbog obaveza koje imam a nemam prevoz zato sto komsija nece da me poveze zbog devojke koju oduvek gledam kao lepu mackicu koja voli da mi
Nazad na vrh Ići dole
https://skillnocheat.serbianforum.info
-B-A-G-Z-Z-Y-
Moderator
Moderator
-B-A-G-Z-Z-Y-


Broj poruka : 41
Godina : 30
Lokacija : Brčko,BiH
Datum upisa : 15.06.2008

Sastavljanje rečenica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sastavljanje rečenica   Sastavljanje rečenica - Page 2 Icon_minitimePon Jun 30, 2008 11:13 am

Sutra idem u Beograd zbog obaveza koje imam a nemam prevoz zato sto komsija nece da me poveze zbog devojke koju oduvek gledam kao lepu mackicu koja voli da mi daje
Nazad na vrh Ići dole
_eXoDuS_
Head Admin
Head Admin
_eXoDuS_


Broj poruka : 276
Godina : 31
Lokacija : Brčko,BiH
Datum upisa : 27.05.2008

Sastavljanje rečenica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sastavljanje rečenica   Sastavljanje rečenica - Page 2 Icon_minitimePon Jun 30, 2008 2:56 pm

Sutra idem u Beograd zbog obaveza koje imam a nemam prevoz zato sto komsija nece da me poveze zbog devojke koju oduvek gledam kao lepu mackicu koja voli da mi daje svaku
Nazad na vrh Ići dole
https://skillnocheat.serbianforum.info
-B-A-G-Z-Z-Y-
Moderator
Moderator
-B-A-G-Z-Z-Y-


Broj poruka : 41
Godina : 30
Lokacija : Brčko,BiH
Datum upisa : 15.06.2008

Sastavljanje rečenica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sastavljanje rečenica   Sastavljanje rečenica - Page 2 Icon_minitimePon Jun 30, 2008 3:30 pm

Sutra idem u Beograd zbog obaveza koje imam a nemam prevoz zato sto komsija nece da me poveze zbog devojke koju oduvek gledam kao lepu mackicu koja voli da mi daje svaku vece
Nazad na vrh Ići dole
Ceda_$D '96
Moderator
Moderator
Ceda_$D '96


Broj poruka : 49
Godina : 28
Lokacija : Smederevo
Datum upisa : 01.07.2008

Sastavljanje rečenica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sastavljanje rečenica   Sastavljanje rečenica - Page 2 Icon_minitimeUto Jul 01, 2008 3:38 pm

Sutra idem u Beograd zbog obaveza koje imam a nemam prevoz zato sto komsija nece da me poveze zbog devojke koju oduvek gledam kao lepu mackicu koja voli da mi daje svaku vece jedan
Nazad na vrh Ići dole
-B-A-G-Z-Z-Y-
Moderator
Moderator
-B-A-G-Z-Z-Y-


Broj poruka : 41
Godina : 30
Lokacija : Brčko,BiH
Datum upisa : 15.06.2008

Sastavljanje rečenica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sastavljanje rečenica   Sastavljanje rečenica - Page 2 Icon_minitimeSub Sep 06, 2008 1:51 pm

Sutra idem u Beograd zbog obaveza koje imam a nemam prevoz zato sto komsija nece da me poveze zbog devojke koju oduvek gledam kao lepu mackicu koja voli da mi daje svaku vece jedan keks
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sastavljanje rečenica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sastavljanje rečenica   Sastavljanje rečenica - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sastavljanje rečenica
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Skill No Cheat Forum :: Diskusije i zabava :: Forumske igrice-
Skoči na: